Гошинце: Разлика помеѓу преработките

Додадени 156 бајти ,  пред 14 години
с
Додавање координата са бугарске Википедије
с (Бот Додаје: bg:Гошинце, sq:Goshinca)
с (Додавање координата са бугарске Википедије)
| поштенски број=
| надморска височина=
| географска широчина=42° 13' 33" сев. ш.
| географска должина=21° 30' 20" ист. д.
| lat_dir=N | lat_deg=42 | lat_min=13 | lat_sec=33
| lon_dir=E | lon_deg=21 | lon_min=30 | lon_sec=20
| веб=
}}
4.300

уредувања