Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Турски глумци“

с
r2.7.1) (Бот Додава: kk:Санат:Түрік актерлері
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Actors from Turkey}})
с (r2.7.1) (Бот Додава: kk:Санат:Түрік актерлері)
[[ko:분류:터키의 배우]]
[[it:Categoria:Attori turchi]]
[[kk:Санат:Түрік актерлері]]
[[la:Categoria:Actores Turciae]]
[[hu:Kategória:Török színészek]]
86.434

уредувања