Свастика: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: szl:Hakynkrojc
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: gl:Esvástica)
с (r2.7.1) (Бот Менува: szl:Hakynkrojc)
[[sk:Svastika]]
[[sl:Svastika]]
[[szl:HakenkrojcHakynkrojc]]
[[sr:Свастика (симбол)]]
[[fi:Hakaristi]]
24.517

уредувања