Сергеј Брин: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: bn:সের্গেই ব্রিন)
Нема опис на уредувањето
{{Infobox person
|Img_capt = Сергеј Михаилович Брин.
| name = Сергеј Михаилович Брин
| image = Sergey Brin.JPG
| caption =
Анонимен корисник