Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1040 година“

с
r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Decès en 1040
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1040)
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Decès en 1040)
[[la:Categoria:Mortui 1040]]
[[new:पुचः:१०४०य् मदुगु]]
[[ja:カテゴリCategory:1040年没]]
[[no:Kategori:Dødsfall i 1040]]
[[oc:Categoria:Decès en 1040]]
[[pl:Kategoria:Zmarli w 1040]]
[[pt:Categoria:Mortos em 1040]]
58.155

уредувања