Разлика помеѓу преработките на „Крстец“

Одземени 23 бајти ,  пред 10 години
с
Отстрането уредувањето на 212.158.180.158 (разговор), вратено на последната верзија на Buli
с (Отстрането уредувањето на 212.158.180.158 (разговор), вратено на последната верзија на Buli)
{{Мак-никулец}}
 
== Географиja и местоположба 41°24'15"N 21°40'10"E==
 
== Историja ==
60

уредувања