Разлика помеѓу преработките на „Категорија:220“

Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:220
с (r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:220)
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:220)
[[ms:Kategori:220]]
[[new:पुचः:२२०]]
[[ja:カテゴリCategory:220年]]
[[no:Kategori:220]]
[[oc:Categoria:220]]
[[uz:Turkum:220]]
[[pt:Categoria:220]]
58.155

уредувања