Разлика помеѓу преработките на „Франција на Олимписките игри“

с
r2.7.1) (Бот Додава: simple:France at the Olympics
с (r2.7.1) (Бот Додава: simple:France at the Olympics)
[[pt:França nos Jogos Olímpicos]]
[[ru:Франция на Олимпийских играх]]
[[simple:France at the Olympics]]
[[sr:Француска на олимпијским играма]]
[[fi:Ranska olympialaisissa]]
86.434

уредувања