Воронешка област: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: sco:Voronezh Oblast
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: no:Voronezj oblast)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sco:Voronezh Oblast)
[[ro:Regiunea Voronej]]
[[ru:Воронежская область]]
[[sco:Voronezh Oblast]]
[[sk:Voronežská oblasť]]
[[sl:Voroneška oblast]]
86.434

уредувања