Среда: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: ilo:Mierkoles
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: eml:Mercordé)
с (r2.7.1) (Бот Менува: ilo:Mierkoles)
[[hi:बुधवार]]
[[hr:Srijeda]]
[[ilo:MiercolesMierkoles]]
[[id:Rabu]]
[[ia:Mercuridi]]
24.517

уредувања