Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1500“

Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1500
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1500)
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1500)
[[ms:Kategori:1500]]
[[new:पुचः:१५००]]
[[ja:カテゴリCategory:1500年]]
[[no:Kategori:1500]]
[[nn:Kategori:1500]]
[[sk:Kategória:1500]]
[[sl:Kategorija:Leto 1500]]
[[sh:Kategorija:1500]]
[[fi:Luokka:1500]]
[[sv:Kategori:1500]]