Категорија:1194: Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1194
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Санат:1194 жыл)
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1194)
[[ms:Kategori:1194]]
[[new:पुचः:११९४]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1194年]]
[[no:Kategori:1194]]
[[nn:Kategori:1194]]
[[sk:Kategória:1194]]
[[sl:Kategorija:Leto 1194]]
[[sh:Kategorija:1194]]
[[sv:Kategori:1194]]
[[ta:பகுப்பு:1194]]