Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1500“

Додадени 37 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1500
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Санат:1500 жыл)
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1500)
[[os:Категори:1500]]
[[is:Flokkur:1500]]
[[it:Categoria:Eventi del 1500]]
[[jv:Kategori:1500]]
[[ka:კატეგორია:1500]]
[[ms:Kategori:1500]]
[[new:पुचः:१५००]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1500年]]
[[no:Kategori:1500]]
[[nn:Kategori:1500]]
126.849

уредувања