Категорија:1560: Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1560
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Санат:1560 жыл)
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1560)
[[os:Категори:1560]]
[[is:Flokkur:1560]]
[[it:Categoria:Eventi del 1560]]
[[jv:Kategori:1560]]
[[ka:კატეგორია:1560]]
[[ms:Kategori:1560]]
[[new:पुचः:१५६०]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1560年]]
[[no:Kategori:1560]]
[[nn:Kategori:1560]]
24.517

уредувања