Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Европско општество“

с
r2.7.2) (Бот Додава: bar:Kategorie:Gesellschaft (Europa); козметички промени
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:분류:유럽의 사회)
с (r2.7.2) (Бот Додава: bar:Kategorie:Gesellschaft (Europa); козметички промени)
[[CategoryКатегорија:Европа|Општество ]]
[[Категорија:Општество по националност|*Европа]]
[[Категорија:Општество по континент]]
 
[[bar:Kategorie:Gesellschaft (Europa)]]
[[de:Kategorie:Gesellschaft (Europa)]]
[[en:Category:European society]]