Разлика помеѓу преработките на „Slipknot“

Додадени 2 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (r2.5.1) (Бот Брише: el:Slipknot)
}}
 
'''Slipknot''' е американска метал група од ЛоваАјова, САД, кои се формирани во 1995 година. Сите членови на групата носат уникатни маски.
{{commonscat|Slipknot}}
 
1

уредување