Екстранет: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ko:엑스트라넷
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: tr:Ekstranet)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:엑스트라넷)
[[fa:اکسترانت]]
[[fr:Extranet]]
[[ko:엑스트라넷]]
[[hr:Ekstranet]]
[[id:Ekstranet]]
4.506

уредувања