Хелена (Монтана): Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: fa:هلنا (مونتانا)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: qu:Helena (Montana) Брише: fa:هلنا)
с (r2.6.4) (Бот Додава: fa:هلنا (مونتانا))
[[eo:Helena (Montano)]]
[[eu:Helena (Montana)]]
[[fa:هلنا (مونتانا)]]
[[fr:Helena (Montana)]]
[[fy:Helena (Montana)]]
127.230

уредувања