Разлика помеѓу преработките на „Самоа“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: su:Samoa
с (r2.6.5) (Бот Додава: my:ဆမိုးအားနိုင်ငံ)
с (r2.7.1) (Бот Додава: su:Samoa)
[[be-x-old:Самоа]]
[[bcl:Samoa]]
[[bg:Самоа]]
[[bo:ས་མོའ།]]
[[bs:Samoa]]
[[br:Samoa]]
[[bg:Самоа]]
[[ca:Samoa]]
[[ceb:Samoa]]
[[sr:Самоа]]
[[sh:Samoa]]
[[su:Samoa]]
[[fi:Samoa]]
[[sv:Samoa]]
86.434

уредувања