1590-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: zh-min-nan:1590 nî-tāi
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:1590 nga dekada)
с (r2.7.1) (Бот Додава: zh-min-nan:1590 nî-tāi)
[[an:Anyos 1590]]
[[ast:Años 1590]]
[[zh-min-nan:1590 nî-tāi]]
[[be:1590-я]]
[[be-x-old:1590-я]]
4.506

уредувања