Разлика помеѓу преработките на „Монголска Народна Партија“

с
с (r2.6.4) (Бот Менува: pl:Mongolska Partia Ludowa)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sr:Монголска народна партија)
[[pl:Mongolska Partia Ludowa]]
[[ru:Монгольская народная партия]]
[[sr:Монголска народна партија]]
[[sv:Mongoliska folkets revolutionära parti]]
[[tr:Moğolistan Devrimci Halk Partisi]]
34.422

уредувања