Разлика помеѓу преработките на „Бафало (Њујорк)“

с
r2.7.2) (Бот Менува: sr:Бaфало (Њујорк)
с (r2.7.1) (Бот Додава: az:Buffalo)
с (r2.7.2) (Бот Менува: sr:Бaфало (Њујорк))
[[az:Buffalo]]
[[zh-min-nan:Buffalo, New York]]
[[bg:Бъфало]]
[[bar:Buffalo]]
[[br:Buffalo (New York)]]
[[bg:Бъфало]]
[[ca:Buffalo]]
[[cs:Buffalo]]
[[simple:Buffalo, New York]]
[[sk:Buffalo (New York)]]
[[sr:БуфалоБaфало (Њујорк)]]
[[sh:Buffalo]]
[[fi:Buffalo (New York)]]