Разлика помеѓу преработките на „Констанциј II“

Додадени 17 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.5) (Бот Менува: hu:II. Constantius római császár
с (r2.7.1) (Бот Додава: vi:Constantius II)
с (r2.6.5) (Бот Менува: hu:II. Constantius római császár)
[[la:Constantius II]]
[[jbo:fla,ui,us.iulius konstantius]]
[[hu:II. Constantius római császár]]
[[mr:कॉन्स्टान्शियस दुसरा, रोमन सम्राट]]
[[nl:Constantius II]]
3.985

уредувања