Отвори го главното мени

Промени

Додадени 10 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Бот Менува: ne:सन् १८९३
[[nah:1893]]
[[nl:1893]]
[[ne:सन् १८९३]]
[[new:ई सं १८९३]]
[[ja:1893年]]
43.100

уредувања