Разлика помеѓу преработките на „Санто Доминго“

Одземени 32 бајти ,  пред 10 години
с
r2.5.2) (Бот Брише: tl:Santo Domingo Менува: nl:Santo Domingo (Dominicaanse Republiek)
с (Бот Додава: ms:Santo Domingo)
с (r2.5.2) (Бот Брише: tl:Santo Domingo Менува: nl:Santo Domingo (Dominicaanse Republiek))
[[ms:Santo Domingo]]
[[nah:Santo Domingo]]
[[nl:Santo Domingo (stad in de Dominicaanse Republiek)]]
[[ja:サントドミンゴ]]
[[no:Santo Domingo]]
[[fi:Santo Domingo]]
[[sv:Santo Domingo]]
[[tl:Santo Domingo]]
[[th:ซันโตโดมิงโก]]
[[tg:Вилояти Санто Доминго]]
24.401

уредување