Разлика помеѓу преработките на „Карсон Сити“

Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fy:Carson City
с (r2.7.2) (Бот Менува: gl:Carson City, Nevada; козметички промени)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fy:Carson City)
[[fa:کارسون‌سیتی]]
[[fr:Carson City]]
[[fy:Carson City]]
[[ga:Carson City, Nevada]]
[[gl:Carson City, Nevada]]
86.434

уредувања