Разлика помеѓу преработките на „1999“

Додадени 26 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: ang:1999, mdf:1999
с (r2.6.4) (Бот Менува: kk:1999 жыл)
с (r2.7.2) (Бот Додава: ang:1999, mdf:1999)
[[af:1999]]
[[am:1999 እ.ኤ.አ.]]
[[ang:1999]]
[[ar:ملحق:1999]]
[[an:1999]]
[[arz:1999]]
[[ms:1999]]
[[mdf:1999]]
[[mn:1999]]
[[nah:1999]]
43.100

уредувања