Отвори го главното мени

Промени

Додадени 29 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: rue:Придавникы
[[ro:Adjectiv]]
[[qu:Rikch'ayrimana]]
[[rue:Придавникы]]
[[ru:Имя прилагательное]]
[[sah:Даҕааһын аат]]
125.612

уредувања