Семантика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: be:Семантыка
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Семасиология)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Семантыка)
[[ast:Semántica]]
[[bn:অর্থবিজ্ঞান]]
[[be:Семантыка]]
[[be-x-old:Сэмантыка]]
[[bs:Semantika]]
86.434

уредувања