Разлика помеѓу преработките на „Раи“

Додадени 8 бајти ,  пред 9 години
с
r2.5.2) (Бот Додава: be-x-old:Скаты Брише: it:Batoidea
с (Бот Додава: ro:Batoidea, uk:Скати, it:Batoidea)
с (r2.5.2) (Бот Додава: be-x-old:Скаты Брише: it:Batoidea)
[[ar:شفنين]]
[[be:Скаты]]
[[be-x-old:Скаты]]
[[bg:Скатове]]
[[ca:Rajada]]
[[io:Rayo]]
[[is:Þvermunnar]]
[[it:Batoidea]]
[[he:בטאים]]
[[la:Batoidea]]
24.401

уредување