Харалампие Поленаковиќ: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
{{биог-никулец}}
 
[[Категорија: Македонци|ПоленаковиќМакедонски Харалампиеакадемици]]
[[Категорија: Македонски педагози]]