Чоир (град): Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ca:Choir
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: it:Čojr)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ca:Choir)
[[Категорија:Монголија]]
 
[[ca:Choir]]
[[cs:Čojr]]
[[de:Tschoir]]
5.104

уредувања