640-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Додава: war:640 nga dekada
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: yo:Ẹ̀wádún 640)
с (r2.6.5) (Бот Додава: war:640 nga dekada)
[[tk:640ýý]]
[[uk:640-ві]]
[[war:640 nga dekada]]
[[yo:Ẹ̀wádún 640]]
[[zh-yue:640年代]]
3.967

уредувања