380-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Додава: war:380 nga dekada
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: yo:Ẹ̀wádún 380)
с (r2.6.5) (Бот Додава: war:380 nga dekada)
[[tk:380ýý]]
[[uk:380-ті]]
[[war:380 nga dekada]]
[[yo:Ẹ̀wádún 380]]
[[zh:380年代]]
3.967

уредувања