Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Венецуела“

с
r2.6.4) (Бот Додава: mt:Kategorija:Veneżwela
с (r2.7.1) (Бот Додава: nrm:Category:Vénézuéla)
с (r2.6.4) (Бот Додава: mt:Kategorija:Veneżwela)
[[hu:Kategória:Venezuela]]
[[ml:വർഗ്ഗം:വെനിസ്വേല]]
[[mt:Kategorija:Veneżwela]]
[[mr:वर्ग:व्हेनेझुएला]]
[[ms:Kategori:Venezuela]]
126.799

уредувања