Разлика помеѓу преработките на „Нема земја за старци“

с
с (r2.6.5) (Бот Менува: az:Qocalara burada yer yoxdur (film, 2007))
с (r2.6.4) (Бот Менува: fa:جایی برای پیرمردها نیست)
[[en:No Country for Old Men (film)]]
[[es:No Country for Old Men]]
[[fa:این‌جاجایی جایبرای پیرمردها نیست (فیلم)]]
[[fr:No Country for Old Men]]
[[ko:노인을 위한 나라는 없다 (영화)]]
126.283

уредувања