Разлика помеѓу преработките на „Хари Потер и Редот на фениксот (филм)“

с
с (r2.7.1) (Бот Менува: sh:Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007))
[[sl:Harry Potter in feniksov red (film)]]
[[sr:Хари Потер и Ред феникса (филм)]]
[[sh:Harry Potter iand Redthe feniksaOrder of the Phoenix (film2007)]]
[[fi:Harry Potter ja Feeniksin kilta (elokuva)]]
[[sv:Harry Potter och Fenixorden (film)]]
86.434

уредувања