Разлика помеѓу преработките на „Ризница (Викимедија)“

с
Бот Додава: so:Wikimedia Commons
с (r2.6.5) (Бот Додава: ilo:Wikimedia Commons)
с (Бот Додава: so:Wikimedia Commons)
[[Категорија:Проекти на Викимедија|Ризница]]
[[Категорија:Вдомување на слики]]
 
[[ltg:Vikiteka]]
 
[[af:Wikimedia Commons]]
[[sw:Wikimedia Commons]]
[[ku:Wikimedia Commons]]
[[ltg:Vikiteka]]
[[la:Vicimedia Communia]]
[[lv:Vikikrātuve]]
[[sk:Wikimedia Commons]]
[[sl:Wikimedijina zbirka]]
[[so:Wikimedia Commons]]
[[sr:Викимедијина Остава]]
[[sh:Wikimedia Commons]]
8.502

уредувања