Ихтис: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: vi:Ichthys
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Ichthüsz (jelkép))
с (r2.7.1) (Бот Додава: vi:Ichthys)
[[tr:İchthys]]
[[uk:Іхтіс]]
[[vi:Ichthys]]
[[zh:耶穌魚]]
86.434

уредувања