Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Корисник sr-4“

с
r2.6.4) (Бот Менува: tr:Kategori:Kullanıcı sr-4
с (Бот Додава {{Ризница-врска|User sr-4}})
с (r2.6.4) (Бот Менува: tr:Kategori:Kullanıcı sr-4)
[[sr:Категорија:Корисник sr-4]]
[[sh:Kategorija:User sr-4]]
[[tr:Kategori:UserKullanıcı sr-4]]
[[zh:Category:Sr-4 使用者]]
126.551

уредување