Арагон: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ia:Aragón
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Менува: tr:Aragon)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ia:Aragón)
[[io:Aragono]]
[[id:Aragon]]
[[ia:Aragón]]
[[os:Арагон]]
[[it:Aragona]]
86.434

уредувања