Категорија:Родени во 780-тите: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: fi:Luokka:780-luvulla syntyneet
с (Бот Додава {{Ризница-врска|790s births}})
с (r2.7.1) (Бот Додава: fi:Luokka:780-luvulla syntyneet)
[[simple:Category:780s births]]
[[sk:Kategória:Narodenia v 80. rokoch 8. storočia]]
[[fi:Luokka:780-luvulla syntyneet]]
[[sv:Kategori:Födda 780-talet]]
[[tl:Kategorya:Ipinanganak noong Dekada 780]]
34.422

уредувања