Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1884 година“

с
r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga natawo han 1884
с (r2.6.4) (Бот Додава: se:Category:Riegádeamit 1884)
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga natawo han 1884)
[[uk:Категорія:Народились 1884]]
[[vi:Thể loại:Sinh 1884]]
[[war:Category:Mga natawo han 1884]]
[[yo:Ẹ̀ka:Àwọn ọjọ́ìbí ní 1884]]
[[zh-yue:Category分類:1884年出世]]
[[zh:Category:1884年出生]]
126.582

уредувања