Авероес: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: ext:Averroes
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Ибн Рушд)
с (r2.6.4) (Бот Додава: ext:Averroes)
[[es:Averroes]]
[[eo:Ibn-Ruŝd]]
[[ext:Averroes]]
[[eu:Averroes]]
[[fa:ابن رشد]]
127.308

уредувања