Разлика помеѓу преработките на „1685“

Додадени 4 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: bh:१६८५
с (Бот Мења: mr:इ.स. १६८५)
с (Бот Додаје: bh:१६८५)
[[be-x-old:1685]]
[[bg:1685]]
[[bh:१६८५]]
[[bn:১৬৮৫]]
[[bpy:মারি ১৬৮৫]]
[[ro:1685]]
[[ru:1685 год]]
[[ru-sib:1685]]
[[scn:1685]]
[[simple:1685]]
46.384

уредувања