Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 900-тите“

с
Бот Додава {{Ризница-врска|900s deaths}}
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Төркем:900-елларда вафатлар)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|900s deaths}})
__HIDDENCAT__
{{deathdecade|9||10}}
{{Ризница-врска|900s deaths}}
 
[[ar:تصنيف:وفيات عقد 900]]
58.155

уредувања