Категорија:Починати во 730-тите: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава {{Ризница-врска|730s deaths}}
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Төркем:730-елларда вафатлар)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|730s deaths}})
__HIDDENCAT__
{{deathdecade|7|3|8}}
{{Ризница-врска|730s deaths}}
 
[[ar:تصنيف:وفيات عقد 730]]
58.155

уредувања