Категорија:Судири во 1877 година: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава {{Ризница-врска|Conflicts in 1877}}
с (r2.5.4) (Бот Додава: sv:Kategori:Krigsåret 1877)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Conflicts in 1877}})
{{Ризница-врска|Conflicts in 1877}}
 
[[Категорија:1877]]
[[Категорија:Конфликти во 19 век|7*1877]]
58.155

уредувања