Разлика помеѓу преработките на „Богота“

Додадени 47 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: my:ဘိုဂိုတာမြို့
с (r2.7.1) (Бот Додава: ku:Bogota)
с (r2.6.5) (Бот Додава: my:ဘိုဂိုတာမြို့)
[[ms:Bogotá]]
[[mwl:Bogotá]]
[[my:ဘိုဂိုတာမြို့]]
[[nah:Bogotá]]
[[nl:Bogota (stad)]]
[[ro:Bogotá]]
[[qu:Bogotá]]
[[ru:Богота]]
[[rue:Боґота]]
[[ru:Богота]]
[[sco:Bogotá]]
[[sq:Bogotá]]
4.013

уредувања