Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.6.2) (Бот Менува: be:Макаа
[[az:Makao]]
[[zh-min-nan:Ò-mn̂g]]
[[be:МакаоМакаа]]
[[be-x-old:Макао]]
[[bcl:Macau]]
2.347

уредувања